cygara humidory cygaro humidor puro
cygara humidory cygaro humidor puro
space cygara, humidory - logo

cygara - strona głównaStrona główna
cygaraCygara
humidory, akcesoriaAkcesoria do cygar
cygara kubańskieHumidory
cygara dominikanaPopielnice
cygara hondurasEtui
cygara nikaraguaObcinarki
zestawy cygarHigrometry
cygara - promocjePromocje
cygara - aktualnościAktualności
cygara, humidory - HoReCaHoReCa
cygara - biznesDla Biznesu
cygara - biznesDegustacje cygar
cygara - biznesPrezenty cygarowe
cygara - kontaktKontakt
partnerzyPartnerzy
poradnikPoradnik cygarowy

Humidory, akcesoria

Humidory

Humidor, jak sama nazwa wskazuje, służy do przechowywania cygar. Posiadanie takiego specjalnego pojemnika nie jest żadną fanaberią, lecz zwykłą koniecznością; tylko w humidorze zapewnimy naszym cygarom optymalne warunki, czyli właściwą dla nich wilgotność względną. My nie prowadzimy specjalistycznego sklepu z humidorami, dlatego w naszej ofercie znajduje się tylko kilka sprawdzonych przez nas i rekomendowanych modeli. Bo dobry humidor powinien mieć przede wszystkim dwie cechy: musi być w miarę szczelny i musi być Twój własny.

Popielnice

Dobra popielnica, w której nasze cygaro będzie mogło chwilkę od nas odpocząć - to podstawa komfortowego palenia. Warto mieć solidną popielnicę, która z pewnością wystarczy na wiele lat. Osobom towarzyskim polecamy popielnice dwuosobowe.

Etui

Jeśli chcesz mieć zawsze przy sobie jedno lub dwa ulubione cygara, powinieneś zapewnić im komfortowe warunki pobytu na czas wspólnej podróży. Takie warunki zapewnia etui na cygara; zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi i przed zbytnim przesuszeniem. Wprawdzie cygaro można zawsze wsadzić luzem do kieszeni marynarki lub spodni, ale później ciężko je wyjąć w jednym kawałku...

Obcinarki

Obcinarki dzielą się zasadniczo na dwie kategorie: takie, które można kolekcjonować i takie, które nadają się do otwierania cygar. Kolekcjonerom polecamy aukcje internetowe, a dla aficionados mamy jedno- i dwuostrzową obcinarkę i dwa modele tak zwanych wyrzynarek, które zdecydowanie polecamy.

Higrometry

Jest doprawdy niezliczona ilość modeli doskonałych cyfrowych higrometrów. I każdy z nich będzie się dobrze sprawował w Twoim humidorze. Gdybyśmy prowadzili sklep ze sprzętem elektronicznym, w naszej ofercie byłoby bardzo wiele różnych urządzeń tego typu. Ale my mamy tylko jeden model; najlepszy, sprawdzony, dokładny, nieduży i niedrogi. Właśnie taki, jakiego potrzebujesz dla siebie i swoich cygar.
space space
space space space space space
space space space space space
space PURO S.C. © 2013
cygara Poznań | humidory
degustacje cygar
Projektowanie stron internetowych: www.luczak.pl
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
space space